Email
Password
Rexhistro biznesin tënd!     Harrova passwordin
 Bizneset Produktet Rreth nesh Privatësia 
 
REGJISTRO BIZNESIN TËND PA PAGESË
Bëni Like për përkrahje të projektit  ÇKA OFROJMË

  Prioriteti i shpalljes suaj
  Mundësia e shtimit të artikujve
  Shfletimi i ofertave të shitësit
  Kërkimet e avancuara
  ...

Kategoritë:


Vendi:
MarketingREKLAMO KËTU

Prishtinë, Iliaz Kodra Nr.07

Konsulencë lidhur me procedurat doganore dhe sherbime ligjore lidhur me keto procedura, si dhe sherbime te tjera juridike
 B2B Consulting , Prishtinë, Iliaz Kodra Nr.07, +37744368333

DRILONIIMitrovicë, Brigada 142

Ne Prodhojm Llokuma Dhe Bskota
  DRILONII, Mitrovicë, Brigada 142, 044272097

Tiranë, E Kavajes

Njoftime per Shitje & Blerje Telefonash,Tabletash,Laptopesh dhe Aksesoresh te ndryshem.
 facebook.com/Telefona.al www.telefona.al, Tiranë, E Kavajes, 0685503003

Tiranë, Qender te tiranes

Pastrim
 BESI, Tiranë, Qender te tiranes, 0000000000

Media ConsultPrishtinë, Ulpiana A3 p.n

Produksion
 Media Consult, Prishtinë, Ulpiana A3 p.n, 049107010

Elektoinstalues ShalaMalishevë, ngucato

Bejme instalime elektrike
 Elektoinstalues Shala, Malishevë, ngucato, 045539616

 AEG - Architecture Engineering Group, Prishtinë, Lagja Mat 1, , +377 44 161252

Kroni MbretitDrenas, Maxhistralja Prishtine-Peje

MOTEL-VILLA, Restaurant "Kroni Mbretit"
 Kroni Mbretit, Drenas, Maxhistralja Prishtine-Peje, 044373467

LINDINA ALB TELE COMMUNICATIONSDurrës, Deshmoret 1926

Telefonatat me te lira me Europe dhe Amerike 1minut-3 lek(0.022 cent) nga celulari.
 LINDINA ALB TELE COMMUNICATIONS, Durrës, Deshmoret 1926, 0673056351

 Albdruri, Tiranë, agllaia tako njesia 4 tirane, 00355682067774

American CleaningTiranë, ismail qemali

Sherbime funizimi higjenosanitare
 American Cleaning, Tiranë, ismail qemali, 0693386878

DardalinkPrishtinë, dardani

ofrojme sherbime per call center dhe minuta me shtetet e evropes me qmime te arsyeshmeme
 Dardalink, Prishtinë, dardani, 045522536

 IDEAL SHPED, Mitrovicë, TERMINALI DOGANOR?, +377-44-197-052 . +386-49-197-052

Kamer Ideal Plast Tiranë, Lj. 14 Durrës

Dyer & Dritare Plastike PVC
 Kamer Ideal Plast , Tiranë, Lj. 14 Durrës , 0696045762

 Gur Ndriques, Prishtinë, Rudice 45, 044 718 170, 044 389 265

OMP DiagnostikaFerizaj, rr Rexhep Bislimi

Ordinanc specialistike Dermatovenerologjike
 OMP Diagnostika, Ferizaj, rr Rexhep Bislimi, 044 224 414

 Automatic doors, Prishtinë, Magjistralja Prishtine Mitrovic, 044 393 088

Ferizaj, Ali Hadri

Nderrmarrje ndertimore projektuese
 Projekt-ING, Ferizaj, Ali Hadri, 049196333

 Albania Shopping, Tiranë, Sherbim online, 00355697240677

Prishtinë, Rrustem Statovci 14

Kompani e specializuar në organizimin e panaireve
 CEO - Congress & Event Organziation, Prishtinë, Rrustem Statovci 14, 038 220 003, 044 251 377

Faqe:  1   2  3  4   5   ...  7  


execution time: 0.070047855377197
 

 

KONTAKTI

Address:

Phone: +383 44 124 640

email: info@bizneset.al

 

© 2014-2020 bizneset.al, all rights reserved
info: www.bizneset.al,
info@bizneset.al, tel: +383 44 124 640

 

 

Your IP: 192.168.74.1