Email
Password
Rexhistro biznesin tënd!     Harrova passwordin
 Bizneset Produktet Rreth nesh Privatësia 
 
REGJISTRO BIZNESIN TËND PA PAGESË
Bëni Like për përkrahje të projektit  ÇKA OFROJMË

  Prioriteti i shpalljes suaj
  Mundësia e shtimit të artikujve
  Shfletimi i ofertave të shitësit
  Kërkimet e avancuara
  ...

Kategoritë:


Vendi:
MarketingREKLAMO KËTU

Bizneset.al është një web faqe inovative, me emër unik, që ka për qëllim promovimin e biznesit në të gjitha trojet Shqipfolëse si në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Mal të Zi, Preshevë Bujanoc e Medvegje, dhe gjith bizneset e Shqiptarëve që opërojnë në diasporë.
 bizneset.al

Gjilan, V.Baftiu II/15

Kompani për zhvillim të software'it. Programe profesionale për restaurante, vetëshërbime, POS... Gjithashtu bëjmë zhvillimin e software-it sipas kërkesës.
 Net Media, Gjilan, V.Baftiu II/15, 044 124 640

Kompania e juaj këtuTiranë, Adresa e biznesit

Përshkrimi i shkurtër i kompanisë...

Regjistrohuni GRATIS që të shfaqet kompania e juaj këtu
 Kompania e juaj këtu, Tiranë, Adresa e biznesit, 069 ... ...

Prishtinë,

Kulmi.im është një web faqe inovative, me emër unik, që ka për qëllim krijimin e nje databaze të besueshme e të pasur të patundshmerive nga të gjitha trojet Shqipfolëse si në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Mal të Zi, Preshevë Bujanoc e Medvegje e gjetiu ku shiten pasuritë e patundshme.
 www.kulmi.im, Prishtinë, ,

 INFASO, Tiranë, Rruga Perlat Rexhepi, Zone Kadastrale Nr.8270, Nr.Pasurie 5/302, 693390545

Tiranë, Tirane p.n.

places.al - your guide to places in Albania
 places.al, Tiranë, Tirane p.n., +38344124640

Max LogisticsTiranë, Ymer Kurti pallati2/1

Plaforma me e re dhe me e madhe ne Ballkan e Europe ku kompanite gjejne lidhjet e duhura per logjistiken.
 Max Logistics, Tiranë, Ymer Kurti pallati2/1, 00355688400008

 BERTINO ALBANIA, Durrës, Vath Turja,Shenavlash,Durres, +355 52902595

 Kadaster , Prishtinë, Shaban Paluzha, 044 77 44 77

Shehu trans transport mallrashTiranë, Kuvendi Dibres kamz albania 12/2

Transport mallrash
 Shehu trans transport mallrash, Tiranë, Kuvendi Dibres kamz albania 12/2, +355682252666

 Tonera te Rinj, Tiranë, Pjeter Bogdani, 0682074147

Bar,Restorant,HotelDurrës, Shkembi i Kavajes

Hoteli shitet ose jepet me qera
 Bar,Restorant,Hotel, Durrës, Shkembi i Kavajes, +355682038633

 Ela Construction, Prishtinë, Enver Maloku-Prishtine, +38649707538

Tiranë, 3 Dshmoret, yzberisht (Tr)

DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM
 Grifin Albania, Tiranë, 3 Dshmoret, yzberisht (Tr) , 0662721174

 Zyre Kontabiliteti Tirane, Tiranë, Arkitekt Sinani,1, 00355694141166

Prishtinë, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës

Kolegji AAB është institucioni i parë jopublik i arsimit të lartë në Kosovë
 AAB University, Prishtinë, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës, +377 (0) 45 284 797

Prishtinë, Qamil Hoxha

VR REAL ESTATE AGENCY
 VR REAL ESTATE AGENCY, Prishtinë, Qamil Hoxha, 044 361 782

 Bojra Tirana, Tiranë, Rruga e Elbasanit, +355696233699

Tiranë, Rr. Mine Peza

Zhvillim uebi per biznese dhe faqe personale
 Albdev, Tiranë, Rr. Mine Peza, +355 69 36 62923

Burim, lidhja e pejes

ndertim
 adi te construction, Burim, lidhja e pejes, 044104046

Faqe: 1  2   3   ...  7  


execution time: 0.030500888824463
 

 

KONTAKTI

Address:

Phone: +383 44 124 640

email: info@bizneset.al

 

© 2014-2020 bizneset.al, all rights reserved
info: www.bizneset.al,
info@bizneset.al, tel: +383 44 124 640

 

 

Your IP: 192.168.74.1